PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

PPH Chantal Roman Godek

  • 05-462 Wiązowna, Wspólna 1
  • tel. +48 222-553-445
  • www: sklep.chantal.com.pl
  • email: bok@chantal.com.pl

Firma CHANTAL, będąca polskim producentem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów, jest obecna na rynku od 1989 roku. Od wczesnych lat działalności zdecydowaliśmy się na skoncentrowanie swoich działań w jednym, specyficznie wybranym segmencie, co zaowocowało głęboką specjalizacją i ekspertem know-how w branży. Nasz asortyment obejmuje profesjonalne farby oraz kosmetyki dedykowane salonom fryzjerskim pod markami Color Art i Intensis. Prosalon Professional to nasza flagowa marka produktów pielęgnacyjnych, uzupełniana przez marki detaliczne Sessio i Color Variete. Z kolei trychologiczna linia Hair Biotic wzbogaca naszą ofertę o rozwiązania fermaceutyczne.

Mając na uwadze ciągłe podnoszenie kwalifikacji w branży, CHANTAL prowadzi własną Akademię Prosalon Professional. Oferujemy tam autorski program szkoleń dostosowany zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fryzjerstwem, jak i dla weteranów tej sztuki. Dbając o rozwój przyszłych pokoleń fryzjerów, aktywnie współpracujemy z edukacyjnymi placówkami w kraju, pełniąc rolę patrona nad wybranymi klasami i pracowniami.

Nieustanne uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych targach pozwala nam być na bieżąco z globalnymi trendami w branży fryzjerskiej. Dzięki temu produkty CHANTAL zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej i obecnie są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help