PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

Centrum Reklamy GRAFFICO Jarosław Włodarczyk

  • ul. Stefana Batorego 106, 87-100 Toruń
  • tel. +48 695 095 630
  • www: graffico.pl
  • email: biuro@graffico.pl

Centrum Reklamy GRAFFICO – to firma z 30-letnim doświadczeniem, która zrodziła się z pasji i pragnienia jej założycieli do życia w zgodzie ze sobą i realizowania swoich pasji. Firma, która zaczęła swoją działalność jako GRAFFICO, z czasem poszerzyła swoje działania, tworząc dodatkowe marki, takie jak Ławangarda, Art Blanche, a niedługo również Tatamaran.

Wszystkie te marki łączy głęboka miłość do designu, sztuki, estetyki, technologii i jakości. Centrum Reklamy GRAFFICO nie tylko tworzy, ale także łączy i przewiduje trendy, co sprawia, że jest firmą na czele innowacji w branży. Dzięki posiadaniu własnego zaplecza produkcyjnego, zasobnego parku maszyn, certyfikowanych ekip montażowych i działu konstruktorsko-technologicznego, firma jest w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom i realizować inwestycje dla największych marek w Polsce.

Graffico to nie tylko producent, ale również operator procesów brandingu i rebrandingu, pełniąc funkcję tzw. spiritus movens – duchem napędzającym dla marek swoich klientów. Firma chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, radością, kolorami i unikalnym podejściem do designu w biznesie. W swojej pracy stawia na innowacyjność, a także na indywidualne i kreatywne podejście do każdego projektu. Każde zlecenie traktowane jest jak unikalne wyzwanie, które realizowane jest z zaangażowaniem, precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help