PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

NATURAL BRANDS Sp. z o.o.

  • Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5C, 05-270 Marki
  • tel. +48 723-834-525
  • www: fitly.pl
  • email: kontakt@fitly.pl

FITLY – marka firmy Natural Brands. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszym klientom ewolucję naszych soków FITLY. Wyłoniliśmy dla Was prawdziwe kulinarne perełki, tworząc z nich jeszcze bardziej wyrafinowane diety sokowe. Ale to nie koniec nowości! Pierwszy raz w Polsce wprowadzamy diety koktajlowe, specjalne soki dla najmłodszych oraz rewolucyjne, w pełni naturalne barwniki żywnościowe na bazie owoców, warzyw i roślin morskich.

Nasza innowacyjność nie kończy się tylko na produktach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody utrwalania na zimno, HPP, cieszymy się teraz wydłużonym terminem ważności naszych soków do 40 dni! To oznacza, że możecie zamówić nasze produkty w dogodnym dla Was momencie i rozpocząć dietę kiedy tylko zechcecie.

Krótka historia marki FITLY

Jesteśmy z Wami już od 2015 roku. Jako producenci i dystrybutorzy zdrowej żywności oraz soków cold press, zdobyliśmy zaufanie wielu Polaków. W 2019 roku nasza pasja i ciężka praca zostały docenione – otrzymaliśmy tytuł „Złota Perła Rynku FMCG”. Nasze soki nie tylko zyskały miano lidera w swojej kategorii, ale również inspirowały trendy dietetyczne w Polsce, które wcześniej zaobserwowaliśmy w słonecznej Kalifornii.

Jako marka FITLY rozumiemy wyzwania codziennego życia. Wiemy, że zdrowe odżywianie jest kluczem do dobrego samopoczucia, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z trudności związanych z przygotowywaniem zdrowych posiłków. Dlatego chcemy być Twoją alternatywą – zapewniamy zdrową żywność, bez potrzeby spędzania godzin w kuchni.

W 2020 roku zdecydowaliśmy się na kolejny krok – stworzyliśmy linię cateringu dietetycznego „MójCatering”. W krótkim czasie zdobyliśmy zaufanie setek klientów. A co nas wyróżnia? To proste – smak i jakość.

Nasza pasja do zdrowego stylu życia oraz sportu połączona z najwyższą jakością produktów tworzy fundamenty naszej marki. Wierzymy, że to co jemy, wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na samopoczucie, zdrowie i równowagę w życiu.

Korzystamy z najnowszych technologii i dbamy o najwyższe standardy jakości w naszym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, co dzień dostarczamy Wam świeże, pełne witamin i składników mineralnych posiłki i soki.

Zapraszamy do degustacji naszych produktów i do dołączenia do grona zadowolonych klientów FITLY! Z nami odkryjesz, jak cudowne efekty przynosi dobra dieta.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help