PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

AR Alina Róg

  • ul. Czajki 47, 34-511 Kościelisko
  • tel. +48 18 33 11 338
  • www: adamki.pl
  • email: bucikiadamki@gmail.com

AR Alina Róg właściciel marki  „ADAMKI” – Buty dziecięce Adamki charakteryzują się starannym wykonaniem z wykorzystaniem skóry welurowo-nubukowej jako materiału wierzchniego, który wykazuje odporność na wybarwienia i pot. Wnętrze buta wyściełane jest delikatną podszewką, dbającą o komfort stopy dziecka.

Innowacyjny materiał zastosowany do usztywnienia pięty jest niepodatny na zmiękczenie w procesie użytkowania, zachowując swoje właściwości i zapewniając stopie dziecka stabilność podczas chodzenia. W projekcie zrezygnowano z łączenia elementów skóry na pięcie, co jest kluczowe w przypadku obuwia ortopedycznego.

Podeszwa buta wyposażona jest w obcas Thomasa, co zapewnia jej antypoślizgowość i elastyczność. Linia zgięcia zlokalizowana jest w miejscu palców stopy dziecka, co pozwala podeszwie dostosować się do indywidualnej sprawności ruchowej dziecka.

Obuwie wyposażone jest w rzep lub sznurówki, co pozwala na regulowane zapięcie i dopasowanie bucików do różnych kształtów stóp. Wierzchnie elementy naszego obuwia wykonane są ze skór naturalnych, co może prowadzić do różnorodności koloru i struktury na całej powierzchni.

Aby zapewnić obuwiu zadowalający wygląd, zalecamy właściwą konserwację, w tym unikanie przemaczania obuwia. Należy je suszyć w temperaturze pokojowej. W zależności od materiału, z którego wykonane jest obuwie, należy przestrzegać następujących zasad czyszczenia i konserwacji:

Nubuk, Welur – Zabrudzenia usuwajmy przy pomocy szczoteczki gumowej lub drucianą. Plamy usuwajmy delikatnie pocierając gąbką lub miękką tkaniną namoczoną i mocno wyciśniętą. Po pozostawieniu do wyschnięcia w temperaturze pokojowej, włos równajmy za pomocą szczoteczki gumowej. Do konserwacji zalecamy impregnat przeznaczony do skór typu nubuk i welur, w aerozolu. Obuwia nie polerujemy i nie używamy do niego past i kremów.

Skóra licowa – Obuwie ze skóry licowej przecierajmy miękką tkaniną lub gąbką namoczoną i mocno wyciśniętą. Następnie nałóżmy równomiernie pastę.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help