PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

BRAWO S.C.

  • Oś. Wrzosy 1/31, 34-240 Jordanów
  • tel. +48 500 087 000
  • www: holna.pl
  • email: biuro@holna.pl

BRAWO –  to firma  z pasją i miłością do zwierząt, która przekształciła te wartości w działalność biznesową, produkując wysokojakościowe karmy dla zwierzaków marki HOLNA. Misją firmy jest zaspokojenie potrzeb zwierząt, którym nie wystarczą zwykłe, komercyjne produkty.

Inspiracja i Pochodzenie Idea założenia firmy wzięła się z niezadowolenia z tego, co rynek karm dla zwierząt oferował na terenie kraju. Dominacja korporacyjnych marek z zagranicznymi kapitałami i niejasne, często niezdrowe składniki karm były punktem wyjścia dla stworzenia czegoś nowego i autentycznego.

Filozofia i Proces HOLNA to nie tylko marka, ale także filozofia żywienia. Składniki są starannie dobrane przez zespół specjalistów, takich jak żywieniowcy, behawiorystowie i technolodzy, którzy są również pasjonatami czworonogów. Firma zerwała z tradycyjnymi schematami i stworzyła nowe formuły, które nie opierają się na tanich wypełniaczach, takich jak zboża, niezdrowe dla mięsożernych zwierząt domowych.

Produkty Kluczowym składnikiem karm HOLNA jest wysokiej jakości mięso, które odzwierciedla naturalną dietę zwierząt. Nie zawierają zbóż, które nie są naturalnym posiłkiem dla zwierząt domowych, zwłaszcza psów. Każdy produkt jest stworzony z myślą o tym, co jest najlepsze dla „psiaka brzuszka”, dostarczając nie tylko smaczny posiłek, ale także niezbędne składniki odżywcze.

Zobowiązanie do Jakości Jakość to nie tylko słowo klucz w filozofii HOLNA, ale konkretne działanie. Wszystkie surowce są czytelnego pochodzenia, a proces produkcji jest transparentny i zgodny z najwyższymi standardami. Klient, który chce żywić swojego zwierzaka zdrowo i zgodnie z naturą, może być pewny, że wybierając HOLNA, dokonuje najlepszego wyboru.

Podsumowanie HOLNA to więcej niż producent karmy. To rodzina, która pragnie przyczynić się do zdrowia i szczęścia zwierząt, tworząc produkty, które naprawdę się liczą. To marka dla tych, którzy nie chcą kompromisów, gdy chodzi o dietę swoich czworonożnych przyjaciół. To innowacyjność, jakość, pasja i zaangażowanie w jednym, co czyni HOLNA wyjątkową na rynku karm dla zwierząt.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help