firmyz

FIRMY Z CERTYFIKATEM

Jesteśmy dumni z certyfikatu.
Jesteśmy Certyfikat Polski Produkt.

Tu możesz poznać marki, którym warto zaufać.
Ich polskość to coś więcej niż tylko sprzedawanie swych produktów na terenie naszego kraju.
To autentyczny, ekonomiczny i osobisty związek z Polską i miejscową gospodarką.

polska firma grupa medialna południe

Grupa Medialna Południe – producent telewizji TVK HD, która nadaje od lutego 2011 roku w sieciach kablowych oraz online 24 godziny na dobę. W ramówce stacji można znaleźć serwis informacyjny, w którym prezentowane są bieżące sprawy, retransmisje koncertów, spektakli…

polska firma

P&M Management Group – to firma szkoleniowo-doradcza zajmująca się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń, kursów, wykładów oraz doradztwem z zakresu HR, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, HACCP, BHP oraz rozwoju osobistego i zawodowego. 

polski produkt Argentum Yacht Tuning

Argentum Yacht Tuning   – to marka stworzona z miłości do żeglarstwa, dobrego designu i środowiska naturalnego. Z żagli, które przeżyły na morzach wiele przygód, wybierane są odpowiednie, następnie czyszczone aby nadać im drugie życie w formie toreb. 

polski produkt veoli botanica

VEOLI BOTANICA –  jest polską marką kosmetyków naturalnych. Kosmetyki te zachwycają konsystencją i uwodzą delikatnym zapachem, a ujarzmiona w nich moc ekstraktów z ziół, kwiatów oraz olejów dodaje skórze blasku i mocy, tym samym dając skórze impuls do …

polskie buty

Otmęt Zbyt – to doskonała jakość obuwia jaką firma uzyskała opierając się na ponad 70-letnim doświadczeniu w jego produkcji oraz zastosowaniu nowoczesnych technologi. Markę “Otmęt-Zbyt” wyróżnia ręczna produkcja, unikalna technologia, produkcja z naturalnej skóry.

polski produkt certyfikat

3mk –  polski producent  najwyższej jakości zabezpieczeń dla urządzeń. Producent w swojej ofercie prezentuje folie i szkła ochronne na: telefony, aparaty fotograficzne, tablety, laptopy, palmtopy.

polski produkt certyfikat

MARAT –  szanuje tradycyjne receptury. Ich produkty uzyskują niepowtarzalny smak dzięki stosowaniu rzemieślniczych technik piekarskich, polegających na ukwaszaniu mąk żytnich oraz wydłużaniu czasu fermentacji, co wpływa na długotrwałą świeżość oraz wysoką jakość …

polski produkt certyfikat

„SIEF-IT” Sp. z o.o. producent oprogramowania SkyShop działającego jako platforma do prowadzenia sklepów internetowych, sprzedaży na Allegro/eBay oraz Dropshippingu. W Sky-Shop  szczególną uwagę zwraca się na wysoką jakość obsługi klienta, profesjonalne ….

Juma1

JUMA – Na początku działalności zajmowała się produkcją obuwia damskiego. Po 10 latach produkcji obuwia i wieloletnim doświadczeniu firma rozwinęła swoją działalność w branży garbarskiej…..

polski produkt certyfikat

JÓZEF JURZEC WYRÓB PANTOFLI I TREPÓW producent marki ZAPATOS. Oferuje ponad 60 modeli pantofli od klasycznych zakopianek po nowoczesne formy minimalistyczne. Produkty charakteryzują się wysoką jakością począwszy od materiału poprzez wykonanie. 

polskie pomidory z certyfikatem

Leszka Krzysztof P.H.U „KRISMO” producent marki LESZKA POMIDORY. Od początku powstania gospodarstwa specjalizuje się w uprawie pomidora szklarniowego. Korzysta z najnowszych dostępnych technologii wspomagających proces uprawy od posadzenia  ….

polski produkt certyfikat

ZPC MILANÓWEK – to rodzinna firma produkująca słodkości od ponad 90 lat, a jej sukces wynika z profesjonalnego podejścia i najwyższej jakości produktów aby spełnić oczekiwania konsumentów.

polskie torby do wózków

Marka MAGSY  – producent Toreb dla osób aktywnych. Doskonale sprawdzają się na spacerach, górskich wędrówkach czy rodzinnych wycieczkach. Torby MAGSY to gwarancja najwyższej jakości.

Close Menu