firmyz

FIRMY Z CERTYFIKATEM

Ostatnio przyznane Certyfikaty dla:

polska firma

P&M Management Group – to firma szkoleniowo-doradcza zajmująca się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń, kursów, wykładów oraz doradztwem z zakresu HR, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, HACCP, BHP oraz rozwoju osobistego i zawodowego. 

polski produkt veoli botanica

VEOLI BOTANICA –  jest polską marką kosmetyków naturalnych. Kosmetyki te zachwycają konsystencją i uwodzą delikatnym zapachem, a ujarzmiona w nich moc ekstraktów z ziół, kwiatów oraz olejów dodaje skórze blasku i mocy, tym samym dając skórze impuls do …

polskie buty

Otmęt Zbyt – to doskonała jakość obuwia jaką firma uzyskała opierając się na ponad 70-letnim doświadczeniu w jego produkcji oraz zastosowaniu nowoczesnych technologi. Markę “Otmęt-Zbyt” wyróżnia ręczna produkcja, unikalna technologia, produkcja z naturalnej skóry.

3mk

3mk –  polski producent  najwyższej jakości zabezpieczeń dla urządzeń. Producent w swojej ofercie prezentuje folie i szkła ochronne na: telefony, aparaty fotograficzne, tablety, laptopy, palmtopy.

polski produkt certyfikat

MARAT –  szanuje tradycyjne receptury. Ich produkty uzyskują niepowtarzalny smak dzięki stosowaniu rzemieślniczych technik piekarskich, polegających na ukwaszaniu mąk żytnich oraz wydłużaniu czasu fermentacji, co wpływa na długotrwałą świeżość oraz wysoką jakość …

Juma1

JUMA – Na początku działalności zajmowała się produkcją obuwia damskiego. Po 10 latach produkcji obuwia i wieloletnim doświadczeniu firma rozwinęła swoją działalność w branży garbarskiej…..

polski produkt certyfikat

JÓZEF JURZEC WYRÓB PANTOFLI I TREPÓW producent marki ZAPATOS. Oferuje ponad 60 modeli pantofli od klasycznych zakopianek po nowoczesne formy minimalistyczne. Produkty charakteryzują się wysoką jakością począwszy od materiału poprzez wykonanie. 

polskie pomidory z certyfikatem

Leszka Krzysztof P.H.U „KRISMO” producent marki LESZKA POMIDORY. Od początku powstania gospodarstwa specjalizuje się w uprawie pomidora szklarniowego. Korzysta z najnowszych dostępnych technologii wspomagających proces uprawy od posadzenia  ….