PRZYZNANE CERTYFIKATY

FIRMA

Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

ul. Łochowska 40, 85-372 Bydgoszcz

tel. 690 434 290

www.apiscosmetics.pl

kontakt@apis-sklep.pl

APIS NATURAL COSMETICS – to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Firma powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia.

APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.  Firma posiada własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne.

Produkuje kosmetyki najnowszej generacji kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Misją APIS NATURAL COSMETICS jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest zadowolenie klientów, którzy od lat stosując firmowe produkty doceniają ich znaczenie dla urody. Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS pozwalają zachować atrakcyjny wygląd i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.