PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

  • ul. Łochowska 40, 85-372 Bydgoszcz
  • tel. +48 690 434 290
  • www: apiscosmetics.pl
  • email: kontakt@apis-sklep.pl

APIS NATURAL COSMETICS – prestiżowa, rodzinna marka kosmetyczna specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych produktów pielęgnacyjnych dla twarzy i ciała. Początki firmy sięgają roku 1988, kiedy to biotechnolog Krystyna Arcabowicz, z niegasnącą pasją do kosmetologii, postanowiła przekształcić swój entuzjazm w innowacyjne rozwiązania dla skóry.

Jako jedni z pionierów w Polsce, APIS NATURAL COSMETICS wprowadziła do swojej oferty produkty oparte na unikatowych minerałach z Morza Martwego, dostarczając skórze esencji najcenniejszych pierwiastków i zapewniając jej wszechstronne działanie. W portfolio firmy znaleźć można linię detaliczną przeznaczoną dla indywidualnych odbiorców oraz gamę profesjonalną, dedykowaną gabinetom kosmetycznym oraz luksusowym ośrodkom SPA.

Posiadając zaawansowane laboratoria – mikrobiologiczne, technologiczne oraz fizyko-chemiczne – firma tworzy kosmetyki najnowszej generacji, jednocześnie oferując je w atrakcyjnych cenach. Misją APIS NATURAL COSMETICS jest harmonijne połączenie szacunku dla natury z nowoczesnymi osiągnięciami naukowymi. Stawiamy na satysfakcję naszych klientów, którzy od lat zaufali naszym produktom i dostrzegają ich niezastąpioną wartość w pielęgnacji urody. Kosmetyki od APIS NATURAL COSMETICS to gwarancja piękna, które harmonijnie łączy ciało, ducha i umysł.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help

PRZYZNANE CERTYFIKATY

FIRMA

Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

ul. Łochowska 40, 85-372 Bydgoszcz

tel. 690 434 290

www.apiscosmetics.pl

kontakt@apis-sklep.pl

APIS NATURAL COSMETICS – to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Firma powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia.

APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.  Firma posiada własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne.

Produkuje kosmetyki najnowszej generacji kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Misją APIS NATURAL COSMETICS jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest zadowolenie klientów, którzy od lat stosując firmowe produkty doceniają ich znaczenie dla urody. Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS pozwalają zachować atrakcyjny wygląd i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.