PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Aleja Stanów Zjednoczonych 61, 04-028 Warszawa
  • tel. +48 605 134 554
  • www: veolibotanica.pl
  • email: sklep@veolibotanica.pl

VEOLI BOTANICA – to polska marka kosmetyków naturalnych, która wprowadza Twoją skórę w świat niezrównanej przyjemności i piękna. Nasze kosmetyki to wyjątkowa kombinacja doskonałej konsystencji, zmysłowego zapachu oraz siły natury. Dzięki ekstraktom z ziół, kwiatów i olejów, nasze produkty nadają skórze blasku i witalności, inspirując Cię do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nasze kosmetyki VEOLI BOTANICA są stworzone z myślą o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, naczynkowej i z problemami skórnymi. Każdy z nich to dzieło profesjonalistów, a ich receptury oparte są na najwyższej jakości składnikach.

Nasza misja to nie tylko pielęgnacja, to także bliskość i zrozumienie Twoich potrzeb. Chcemy być obecni w Twoim życiu na co dzień – na powitanie i dobranoc. Nasza pasja do kosmetyki opiera się na wiedzy naszych kosmetologicznych ekspertów oraz nowoczesnych technologiach. Pragniemy być Twoimi zaufanymi przyjaciółkami, które zawsze są na Twojej stronie.

Wierzymy w moc roślinnych składników i potęgę nauki. Nasze kosmetyki promują inkluzję, uniwersalność i naturalność. Odpowiadamy za stan Twojej skóry, dlatego pokazujemy rzeczywiste rezultaty. Dążymy do kompleksowego podejścia, dlatego oferujemy rutynę pielęgnacyjną, dostęp do ekspertów oraz eksperckie porady.

Nasze wartości to: organiczne, wegańskie składy i naturalność. Surowce najwyższej jakości pozyskujemy ze sprawdzonych źródeł, dbając o szybkie i bezpieczne efekty. Naszym celem jest stać się ekspertami, dlatego badamy nowoczesne rozwiązania i testujemy ich skuteczność. Zrozumieliśmy, jak działa skóra i jakie składniki są jej potrzebne, aby osiągnąć rzeczywiste rezultaty pielęgnacyjne.

Naszą komunikację kierujemy do kobiet, używając jasnego i zrozumiałego języka. Chcemy rozmawiać o poważnych aspektach pielęgnacji, potrzebach, problemach i procesach, dlatego jesteśmy tu, aby profesjonalnie opiekować się Tobą na każdym etapie pielęgnacji.

Masz problemy skórne, takie jak trądzik, zaskórniki, przebarwienia, odwodnienie czy oznaki starzenia się skóry? Nie ryzykuj. Zaufaj profesjonalistom. Dołącz do Veoli Botanica Academy – zespołu kosmetolożek, które znają się na pięknie. To miejsce, gdzie odpowiadamy na Twoje pytania, edukujemy i doradzamy. Bo piękna skóra to nasza specjalność.

Jesteśmy zdecydowanie przyjazni zwierzętom, dlatego nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego, a naszą wiarygodność potwierdzają certyfikaty Fundacji Viva! i organizacji PETA. Działamy zgodnie z zasadami less waste i eco-economy. Jesteśmy dumni, że nasze produkty znajdziesz w opakowaniach ze szkła farmaceutycznego, nadających się do recyklingu, a akcesoria do pielęgnacyjnych rytuałów są wielokrotnego użytku.

Dołącz do nas i poczuj moc natury w kosmetykach VEOLI BOTANICA. Twoja skóra zasługuje na to najlepsze.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help

PRZYZNANE CERTYFIKATY

FIRMA

VEOLI BOTANICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Stanów Zjednoczonych 61, Warszawa,

tel. 605 134 554

sklep@veolibotanica.pl

VEOLI BOTANICA jest polską marką kosmetyków naturalnych. Kosmetyki te zachwycają konsystencją i uwodzą delikatnym zapachem, a ujarzmiona w nich moc ekstraktów z ziół, kwiatów oraz olejów dodaje skórze blasku i mocy, tym samym dając skórze impuls do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Kosmetyki Veoli Botanica nadają się do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, naczynkowej, oraz z problemami skórnymi.