PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

LOVRIN Sylwia Różańska

  • ul. 1 Brygady 34/14, 33-300 Nowy Sącz
  • tel. +48 784 682 477
  • www: materacezgor.pl
  • email: biuro@materacezgor.pl

LOVRIN – producent materacy oraz właściciel strony www.www.materacezgor.pl.

Podczas tworzenia naszego sklepu internetowego specjalizującego się w materacach, przyłożyliśmy szczególną uwagę do selekcji produktów najwyższej jakości. Jako renomowany producent materacy sprężynowych, piankowych, antyalergicznych oraz przeznaczonych dla dzieci, skoncentrowaliśmy się na specjalistycznym asortymencie, co pozwoliło nam głębiej zgłębić potrzeby rynku w tej dziedzinie.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo materace piankowe, lateksowe oraz kokosowe. Posiadamy także specjalne propozycje dla najmłodszych, takie jak materacowe foteliki zdobione postaciami z ulubionych bajek.

Kładziemy nacisk na jakość – nasze materace dla dzieci są wypełnione materiałami najwyższej klasy, które zapewniają optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Ponadto, są one wykonane z materiałów bezpiecznych dla skóry, nie powodujących reakcji alergicznych. Jesteśmy dumni z tego, że jako producent materacy dziecięcych dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze idealnego materaca. W naszej ofercie polecamy m.in. materace piankowe, które doskonale dopasowują się do sylwetki, gwarantując komfortowy wypoczynek. Nasze materace piankowe są produkowane w 100% z polskich, antyalergicznych materiałów, które są przyjazne dla skóry i umożliwiają jej oddychanie.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb – oferujemy materace o różnym stopniu twardości oraz w wielu standardowych rozmiarach. Nasz sklep proponuje również możliwość zamówienia materaca na wymiar.

W naszym asortymencie, obok materacy piankowych, znajdują się również materace lateksowe – idealne dla alergików, jak również materace lateksowo-kokosowe polecane w rehabilitacji ortopedycznej. Nasza oferta cenowa jest zróżnicowana, co pozwala każdemu znaleźć produkt dostosowany do jego potrzeb oraz budżetu.

Jako polski producent materacy, nieustannie dążymy do spełniania oczekiwań naszych klientów, oferując produkty charakteryzujące się doskonałą jakością i trwałością. Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Materace z Gór!

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help