PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

Zelmotor Sp. z o.o.

  • ul. Przemysłowa 4a, 35-105 Rzeszów
  • tel. +48 661 650 620
  • www: zelmotor.com
  • email: mail: biuro@zelmotor.pl

Zelmotor Sp. z o.o. – to nie tylko wybitny podwykonawca i producent dedykowanych silników elektrycznych. Jesteśmy także dumnym twórcą nowoczesnej marki małego AGD – SMAPP smart APPLIANCES.

Specjalizujemy się w konstrukcji i produkcji silników stosowanych w urządzeniach codziennego użytku, takich jak odkurzacze, miksery, roboty kuchenne, sokowirówki, krajalnice czy maszynki do mielenia. To również nasza technologia napędza elektryczne kosiarki i nożyce do żywopłotów. Jesteśmy nie tylko kluczowym dostawcą komponentów małego AGD w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Wiele urządzeń, ułatwiających codzienne życie, tętni energią dzięki naszym silnikom.

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego osiągnięcia – fabryki zlokalizowanej w Puńcowie, w pobliżu Cieszyna, gdzie podtrzymujemy i rozwijamy polskie tradycje produkcyjne.

W Zelmotor wierzymy w polski potencjał. Nasze działania są dowodem na nasze zaangażowanie w wspieranie rodzimej gospodarki – od inwestycji w lokalny rynek pracy, po rozwijanie talentów i kompetencji. Działając na rzecz rozwoju regionu Podkarpacia, jednocześnie umacniamy pozycję Polski w Europie.

Nasza rzeszowska fabryka to nie tylko miejsce produkcji. To kompleksowy ośrodek, w którym łączymy zaawansowane laboratoria, techniczne i inżynieryjne zaplecze oraz centra badawcze. Dzięki temu, nasze produkty opuszczające linię produkcyjną są nie tylko dopracowane w najmniejszym detalu, ale także gwarantują najwyższą jakość.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji silników i komponentów AGD. Nasza bogata wiedza i kompetencje zaowocowały stworzeniem własnej linii urządzeń – SMAPP smart APPLIANCES. Z dumą podkreślamy, że cały proces produkcji, od projektu po gotowy produkt, ma miejsce w Polsce.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help