PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

Zakłady Mięsne
Nowy Żmigród Sp. z o.o.

  • Mytarz 4, 38-230 Nowy Żmigród
  • tel. +48 13 441 55 55
  • www: zmnowyzmigrod.pl
  • email: handel@zmnowyzmigrod.pl

Zakłady Mięsne Nowy Żmigród – stanowią symbol jakości i tradycji w branży mięsnej. Założone przez lokalnych hodowców trzody chlewnej oraz bydła, nasza firma korzysta z unikalnych atutów lokalizacji – otuliny Magurskiego Parku Narodowego oraz bliskości malowniczych Bieszczad. Te okoliczności kształtują nie tylko naszą tożsamość, ale przede wszystkim wpływają na wyjątkowość naszych produktów.

Stawiając na ścisłą współpracę z lokalnymi hodowcami, którzy kierują się zasadami odpowiedzialnej hodowli, gwarantujemy mięso pochodzące od zwierząt karmionych najwyższej jakości paszami z niezanieczyszczonych bieszczadzkich łąk. Nasza misja jest jasna: dostarczanie klientom świeżego, najwyższej jakości mięsa.

Latami zgromadzone doświadczenie odzwierciedla się w każdym etapie naszego procesu produkcyjnego. Jesteśmy pionierami oraz pasjonatami techniki sezonowania wołowiny na sucho w naszym regionie – co przekłada się na niepowtarzalny smak i teksturę naszych produktów.

Nie kompromitujemy jakości. Uważamy, że doskonałe produkty stanowią fundament sukcesu. Nasza dążność do perfekcji ma swoje odzwierciedlenie w każdym kroju mięsa, przekładając się na satysfakcję klienta podczas gotowania i konsumpcji.

Naszym flagowym produktem są steki. Inwestujemy w nie całe nasze serce, wiedzę i zaangażowanie. Perfekcyjnie sezonowana wołowina od Zakładów Mięsnych Nowy Żmigród to gwarancja steków o głębokim smaku i idealnej teksturze – niezrównane pod żadnym innym niebem.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help