PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

Browar Kontraktowy Jelenia Góra Sp. z o.o.

  • ul. Karola Miarki 42, 58-500 Jelenia Góra
  • tel. 601-676-629
  • www: browarjg.pl
  • email: biuro@browarjg.pl

Browar Kontraktowy Jelenia Góra – Tradycje piwowarskie w Jeleniej Górze sięgają średniowiecza i trwały nieprzerwanie do początku XX wieku. Jeszcze do 1945 roku w Hirschbergu działały trzy browary, jednak już po wojnie mieszkańcy mogli się raczyć trunkami z browarów z innych miejscowości.

Po wieloletniej przerwie, grupa pasjonatów i smakoszy tego złocistego napoju dostrzegła pustkę na lokalnym rynku i postanowiła przywrócić tradycję piwowarstwa oraz odtworzyć Pilsa i Lagera z Jeleniej Góry.

Tak rozpoczęła się historia naszego regionalnego Browaru Hirschberger, który obecnie może poszczycić się bogatym asortymentem obejmującym aż 8 różnych rodzajów piw. Nieustannie rozwijając się, wprowadzamy na rynek kolejne wariacje tego bursztynowego trunku.

Jesteśmy przekonani, że nasz niefiltrowany trunek trafi w gusta smakoszy piwa, którzy docenią wyjątkowy smak i aromat, które są rezultatem pasji, tradycji i staranności, jakie wkładamy w każdą partię naszych wyrobów. Naszym marzeniem jest stworzenie nie tylko wyjątkowego piwa, ale także atmosfery restobrowaru, gdzie miłośnicy tego trunku będą mogli delektować się jego doskonałością w przyjemnym otoczeniu Jeleniej Góry.

Browar Hirschberger jest dumnym strażnikiem piwowarskich tradycji regionu i tchnięciem nowej energii w lokalną kulturę piwną. Cieszymy się, że możemy być częścią odrodzenia piwowarstwa w tym historycznym miejscu i zapraszamy wszystkich na niezapomnianą podróż po smaku i historii piwa.

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help