firmyz

FIRMY Z CERTYFIKATEM

Jesteśmy dumni z certyfikatu.
Jesteśmy Certyfikat Polski Produkt.

Tu możesz poznać marki, którym warto zaufać.
Ich polskość to coś więcej niż tylko sprzedawanie swych produktów na terenie naszego kraju.
To autentyczny, ekonomiczny i osobisty związek z Polską i miejscową gospodarką.

Ostatnio przyznane Certyfikaty dla:

ZELMOTOR

ZELMOTOR- polski producent małego AGD. Producent oferuje maszynki do mielenia, krajalnice, miksery i suszarki spożywcze. ZELMOTOR to doświadczony zespół specjalistów. Konstruuje i produkuje silniki do odkurzaczy, mikserów i robotów kuchennych…

certyfikat polski produkt 1

Zakład Zbożowo Młynarski  

proassistant

PRO-ASSISTANT – Firma zajmująca się wszelkiego typu projektami graficznymi(m.in.logo, ulotki, katalogi, wizytówki, banery reklamowe, plakaty, grafiki na social media…) oraz stronami internetowymi( od tych prostych po te bardziej rozbudowane). Cechująca się dbałością o…….

1111 koszulkowo

KOSZULKOWO – oferuje profesjonalny druk na nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych lub ręcznych maszynach. W ofercie znajdziemy również odpowiednie rastry, aby uzyskać wyjątkowe efekty przy użyciu farb fluorescencyjnych, odblaskowych, puchnących…

directoutlet

DIREKT OUTLET – producent  poduszek z wysokiej jakości wełny o wysokiej odporności na światło. W ofercie znajdziemy również konsole, stoliki, lampy stojące i stołowe.

Owczarz

Firma F.H.U. „OWCZARZ” Producent wyroby wełniane– oferuje pantofle wełniane i bambosze, kamizelki wełniane, poduszki i rogale wełniane, narzuty, koce i kołdry wełniane oraz wełniane wyroby rozgrzewające.

pasiekamalinka

PASIEKA MALINKA  – oferuje miody, soki, świeczki z wosku, ule oraz kompleksowe wyposażenie pasiek i pszczelarzy.

pOMPOMS

POMPOMS – polska Marka w której wszystkie produkty są szyte i wykańczane w Polsce. Firma POMPOMS tworzy uniwersalne i ponadczasowe produkty dla osób, które nie ulegają trendom ale trendy wyznaczają. Jakość i styl są wyznacznikiem Marki POMPOMS.

Kacper Global

KACPER – Polski producent najwyższej jakości butów ze skóry naturalnej. Producent stawia nacisk na to, aby skóry były produkowane w jak najbardziej proekologiczny sposób i nie zawierały żadnych szkodliwych pierwiastków. 

KEYARt

KEYART Sp. z o.o.  oferuje mechaniczne zabezpieczenia antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu Master Key, opracowanie i wdrażanie specjalistycznych zabezpieczeń, ujednolicanie zamków na wspólny klucz oraz  dorabianie kluczy.

Close Menu