firmyz

FIRMY Z CERTYFIKATEM

Jesteśmy dumni z certyfikatu.
Jesteśmy Certyfikat Polski Produkt.

Tu możesz poznać marki, którym warto zaufać.
Ich polskość to coś więcej niż tylko sprzedawanie swych produktów na terenie naszego kraju.
To autentyczny, ekonomiczny i osobisty związek z Polską i miejscową gospodarką.

Ostatnio przyznane Certyfikaty dla:

ZELMOTOR

ZELMOTOR- polski producent małego AGD. Producent oferuje maszynki do mielenia, krajalnice, miksery i suszarki spożywcze. ZELMOTOR to doświadczony zespół specjalistów. Konstruuje i produkuje silniki do odkurzaczy, mikserów i robotów kuchennych…

certyfikat polski produkt 1

Zakład Zbożowo Młynarski  

proassistant

PRO-ASSISTANT 

1111 koszulkowo

KOSZULKOWO – oferuje profesjonalny druk na nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych lub ręcznych maszynach. W ofercie znajdziemy również odpowiednie rastry, aby uzyskać wyjątkowe efekty przy użyciu farb fluorescencyjnych, odblaskowych, puchnących…

directoutlet

DIREKT OUTLET – producent  poduszek z wysokiej jakości wełny o wysokiej odporności na światło. W ofercie znajdziemy również konsole, stoliki, lampy stojące i stołowe.

Owczarz

Firma F.H.U. „OWCZARZ” Producent wyroby wełniane– oferuje pantofle wełniane i bambosze, kamizelki wełniane, poduszki i rogale wełniane, narzuty, koce i kołdry wełniane oraz wełniane wyroby rozgrzewające.

pasiekamalinka

PASIEKA MALINKA  – oferuje miody, soki, świeczki z wosku, ule oraz kompleksowe wyposażenie pasiek i pszczelarzy.

pOMPOMS

POMPOMS – polska Marka w której wszystkie produkty są szyte i wykańczane w Polsce. Firma POMPOMS tworzy uniwersalne i ponadczasowe produkty dla osób, które nie ulegają trendom ale trendy wyznaczają. Jakość i styl są wyznacznikiem Marki POMPOMS.

Kacper Global

KACPER – Polski producent najwyższej jakości butów ze skóry naturalnej. Producent stawia nacisk na to, aby skóry były produkowane w jak najbardziej proekologiczny sposób i nie zawierały żadnych szkodliwych pierwiastków. 

KEYARt

KEYART Sp. z o.o.  oferuje mechaniczne zabezpieczenia antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu Master Key, opracowanie i wdrażanie specjalistycznych zabezpieczeń, ujednolicanie zamków na wspólny klucz oraz  dorabianie kluczy.

Close Menu