PRZYZNANE CERTYFIKATY

Dane kontaktowe firmy:

SALVENA J. Galas A. Ożóg spółka cywilna

  • ul. Piłsudskiego 3, 32-050 Skawina
  • tel. +48 730 343 707
  • www: salfeme.pl
  • email: biuro@salfeme.pl

Firma Salvena jest dumnym twórcą marki SALFEME. Możliwe, że zastanawiacie się, kim jesteśmy. Jesteśmy rodzeństwem z sercem w Krakowie, gdzie nasza pasja do tworzenia czegoś wyjątkowego oraz nasze naukowe i farmaceutyczne doświadczenie znalazły swoje miejsce.

Jako siostry, połączyła nas myśl – dlaczego nie podzielić się naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem, aby stworzyć coś wyjątkowego nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych? Tak zrodziła się idea SALFEME. Kiedy zaczynałyśmy tę przygodę, dokładnie analizowałyśmy każdy aspekt tworzenia kosmetyków – od receptur, przez doboru naturalnych składników, aż po opakowania. Testując produkty na własnej skórze, obserwowałyśmy ich działanie, ciesząc się efektami i komfortem ich użytkowania.

Chcemy, byście wiedzieli, że SALFEME jest tworzone z myślą o kobietach – dla naszego zdrowia, urody i dobrobytu. Nasze produkty łączą innowacyjność, skuteczność, bezpieczeństwo oraz maksymalne wykorzystanie naturalnych składników. Posiadamy własny, nowoczesny zakład produkcyjny w pobliżu Krakowa, który jest wyposażony w zaawansowane technologicznie maszyny oraz specjalistyczne laboratorium. Z dumą możemy powiedzieć, że zgromadziłyśmy wspaniały zespół profesjonalistów, który z pasją podchodzi do każdego etapu produkcji.

Każdy nasz produkt jest starannie zaprojektowany, przetestowany i produkowany według najwyższych standardów jakości, aby dostarczać radość i satysfakcję z każdego zastosowania.

Zachęcamy do odkrycia SALFEME i do podzielenia się z nami radością, jaką niesie realizacja marzeń. Zapraszamy do naszej społeczności!

CERTYFIKATY PRZYZNAJE:

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług 

Chorzów 41-500 ul. Kościuszki 63

NIP 627-185-47-63  REGON 361574661

email do kontaktu: certyfikatpolskiprodukt(małpa)gmail.com

CERTYFIKAT POLSKI PRODUKT

CERTYFIKAT POLSKA FIRMA

Wspiera Fundację Thanks For The Help