ZEGGER TECH Sp. z o.o.: Kierując innowacją w produkcji systemów ogrodzeniowych

Z siedzibą we Władysławowie, ZEGGER TECH Sp. z o.o. jest nie tylko producentem, ale również innowatorem w dziedzinie systemów ogrodzeniowych. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i zautomatyzowane linie produkcyjne, aby tworzyć swoje produkty, co przekłada się na najwyższy poziom jakości, powtarzalność wymiarów oraz nowoczesność powłok lakierniczych.

ZEGGER TECH zdobył uznanie zarówno na rynku indywidualnym, jak i hurtowym, dzięki swojemu skupieniu na technologii, designie i jakości. Firma utrzymuje pozycję innowacyjnego lidera na rynku dzięki ciągłemu dążeniu do zaawansowanych technologii produkcji.

Mamy przyjemność poinformować, że ZEGGER TECH Sp. z o.o., zdobył prestiżowy 'Certyfikat Polski Produkt’. Jest to wyjątkowe osiągnięcie, które potwierdza pochodzenie produktów firmy.

Certyfikat Polski Produkt przyznawany jest firmom, które spełniają rygorystyczne kryteria, potwierdzając, że są prawdziwie polskimi przedsiębiorstwami. Warunki otrzymania tego certyfikatu obejmują:

  1. Bycie polskim przedsiębiorcą,
  2. Posiadanie siedziby firmy w Polsce,
  3. Bycie spółką prawa handlowego z większościowym udziałem polskiego kapitału lub spółką akcyjną z udziałem polskiego kapitału,
  4. Produkcję finalnego produktu lub usługi w Polsce.

ZEGGER TECH dumnie spełnia wszystkie te kryteria, co podkreśla jego rolę jako solidna firmę przemyśle produkcyjnym systemów ogrodzeniowych. Dzięki temu Certyfikatowi, klienci mogą być pewni, że wybierając  produkty, wspierają polską gospodarkę i inwestują w produkty najwyższej jakości.

ZEGGER TECH nie tylko produkuje, ale także oferuje wszechstronne usługi doradztwa technicznego, realizuje kompleksowe projekty i dostarcza produkty ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, niezawodności, sprawności, ergonomii oraz zgodności z normami i systemami zarządzania jakością, zarówno na rynku krajowym, jak i w obszarze Unii Europejskiej.

Produkty ogrodzeniowe ZEGGER TECH, znane ze swojej jakości i dożywotniej trwałości, są wytworzone z wykorzystaniem technologii, która zapewnia najwyższą jakość wykonania i odporność na warunki zewnętrzne. Parametry wytrzymałości powierzchniowej oraz estetyka wykonania są zawsze na najwyższym poziomie.

ZEGGER TECH oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od początkowego procesu projektowania aż do montażu. Oferuje szeroki wybór produktów, w tym panele ogrodzeniowe, słupki do betonowania, słupki na stopie, fundamenty betonowe, obejmy i wiele więcej.

Jako producent małej architektury, ZEGGER TECH Sp. z o.o. kontynuuje swoją misję dostarczania produktów najwyższej jakości, które spełniają i przewyższają oczekiwania klientów.